Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

16 | 01 | 2021

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

W czwartek 16 stycznia w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez mamę Miłoszka.  Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

tekst i foto Wiesława Stańczyk

BAL SYLWESTROWY

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

W dniu 07.01.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W pierwszej kolejności przedszkolaki miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił przedszkolakom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości dzieciom, a ciasto upieczone przez mamę Błażejka było wyśmienite!!!

 

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

W DOBREJ KRAINIE TROLII - BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

W dniu 4.01.2018 r. w Przedszkolu w Krzyżowicach odbył się bal karnawałowy. Tego dnia  już od rana do sali przedszkolnej wchodziły  tajemnicze i kolorowe postacie. Były to dzieci przebrane za bohaterów znanych bajek. Stroje były tak wymyślne i pięknie wykonane, że trudno było rozpoznać kogokolwiek. Na parkiecie  wirowały – księżniczki, Elsy z “Krainy Lodu”, biedroneczki, pszczółki. Na nasz bal przybyli również marynarze, Indianie, Batman, Spider-Man. Wszyscy bawili się wesoło, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Przedszkolaki miały również okazję do degustacji  pysznego ciasta przygotowanego przez mamę Ani Derkacz i Emilki Strzelczyk. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Kolejna zabawa karnawałowa już za rok!

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

Bal Karnawałowy

 

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości szczególnie, że w tym roku zagościła u nas Elsa. Dzieci zostały przeniesione do Krainy Lodu. W rytm karnawałowej muzyki pokonywały wspólnie ciężką drogę do lodowego zamku królowej Elsy. Podczas wyprawy przedszkolaki skakały po krach, przeżywały wielką zamieć śnieżną i uczestniczyły w  prawdziwej bitwie na śnieżki Nie zabrakło również zagadek i konkursów dla fanów Krainy Lodu. Na koniec balu przedszkolaki wspólnie zaśpiewały  piosenkę „Mam tę moc”! 

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

Bal karnawałowy

 

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

Dnia 26 stycznia 2016r. w PP w Krzyżowicach odbył się Wielki Bal Karnawałowy. Na sali ozdobionej kolorowymi balonikami i serpentynami pojawiły się różne postacie bajkowe: wróżki, rycerze, piraci. Przedszkolaki świetnie się bawiły, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Po zabawie dzieci miały okazję do skosztowania  pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

album fotografii

Zabawa karnawałowa

We wtorek 12 stycznia 2014 r. odbył się w naszym przedszkolu wyczekiwany przez dzieci Bal karnawałowy. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, były królewny, motylek, piraci, Spider-Man i wiele innych ciekawych postaci. Dzieci pozowały do zdjęć robionych przez fotografa. Przedszkolaki świetnie się bawiły, uczestniczyły we wspólnych zabawach i konkursach prowadzonych przez panią wodzirej. W przerwie między zabawami dzieci częstowały się ciastem, słodkościami i napojami, przygotowanymi przez rodziców. Wspólna zabawa upłynęła w miłej atmosferze i przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

tekst i foto: Dorota Chojnacka


Bal karnawałowy

Ach, cóż to był za bal…

W dniu 11.02.2014 r. nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu w sali było pełno księżniczek, piratów oraz innych postaci z bajek, baśni oraz naszych marzeń. Sala zamieniona została na salę balową, pełną pięknych kolorowych ozdób oraz balonów. Zabaw oraz tańców było co niemiara. Nie zabrakło również konkursów. Po słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców i chwili odpoczynku odbyła się sesja zdjęciowa. 
Przedszkolaki do domów wracały uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.

tekst i foto: Wiesława Stańczyk

E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1802249
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
1169
1634
6846
1791063
1802249